T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 

 OVACIK YOL AĞI HARİTASI 

 

 TUNCELİ ULAŞIM HARİTASI

 

       FAYDALI LİNKLER      Bulunduğunuz Yer: HABERLER  >>   İlçemizden Haberler / Haber Paylaşma

 TUNCELİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

    02/01/2011 Tarihinde Tunceli Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Durmuş BOZTUĞ ilçemizi ziyaret etti. Ziyaret sürecinde Rektörümüze İlçe Kaymakamımız Sayın Ahmet TÜRKÖZ ve Belediye Başkanımız Sayın Mustafa SARIGÜL eşlik etti. Bu süreçte Kaymakamımız, Belediye Başkanımız ve Rektörümüz Tunceli Üniversitesi Meslek Yüksek Okuluna bağlı Ovacık Programını ziyaret etti. Ziyarette eğitim-öğretimin yapıldığı fiziki mekânlar ile öğrenci yurdu gezildi. Çocuk gelişimi ve Su ürünleri programındaki öğrencilerimizle sohbet edildi. Sıcak bir ortamda gerçekleşen sohbette öğrenciler isteklerini belirterek böyle bir imkânın sunulmasından dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler. Bu ziyaret sonrasında Kaymakamımız, Belediye Başkanımız ve Rektörümüz öğrencilerimizle birlikte Munzur Gözeleri ve daha sonrada kayak merkezimizi gezdiler.

   
   

    
    Gezilerin sonunda öğrencilerimizin ve Ovacık halkının yeni yıllarını kutlayan Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Durmuş BOZTUĞ, İlçe  Kaymakamımız Sayın Ahmet TÜRKÖZ ve Belediye Başkanımız Sayın Mustafa SARIGÜL’e teşekkür ederek ilçeden ayrıldı.

   
   


Bu içerik toplam 252.723 kez gösterildi, Site toplam 557.479 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 49 kişi geziyor.

                          

Ovacık Kaymakamlığı
İrtibat Tlf :0428 5112001-5112135 Faks:0428 5112217